Limity wysyłki w centralnej elektronicznej poczcie uniwersyteckiej (dotyczy poczty w chmurze O365)

Uniwersytecka centralna poczta elektroniczna (w chmurze O365) posiada następujące limity wysyłki wynikające z zapewnienia bezpieczeństwa antyspamowego:

• limit dzienny: 1000 odbiorców
  • limit odbiorców w jednej wiadomości (łącznie z DW i UDW): 1000 odbiorców

Aby jednorazowo podwyższyć limit wysyłki dziennej do 10 000 odbiorców należy wypełnić wniosek elektroniczny dostępny tutaj.

W momencie, kiedy limit zostanie podniesiony, wnioskujący otrzyma wiadomość mailową potwierdzającą zmianę limitu.

Limit zostaje podwyższony do końca dnia, w którym został wypełniony wniosek. O północy standardowy limit dziennej wysyłki zostaje ponownie przypisany do konta.

Uwaga! Limit liczby odbiorców w jednej wiadomości pozostaje bez zmian, co oznacza, iż jednorazowo nadawca może wpisać do 1000 adresów w pole listy odbiorców.