Materiały video

Produktywność z OneNote

Poznaj aplikację OneNote, która pozwoli Ci w intuicyjny sposób tworzyć i zarządzać notatkami z każdego urządzenia w dowolnym miejscu. W kursie poznasz podstawowe możliwości OneNote takie jak praca z notatkami tekstowymi, grafiką, audio oraz organizacja wszystkich zasobów w ramach struktury notesów. Zobaczysz także jak działa OneNote na urządzeniach przenośnych a także jak może usprawnić proces Twojej pracy wykorzystanie usługi OneDrive i synchronizacja treści. Od tej pory wszystkie Twoje notatki będą w jednym miejscu, zawsze pod ręką. Zapraszamy do obejrzenia kursu.

zobacz listę filmów >>

 

Skype dla firm

Skype dla firm

zobacz listę filmów >>

 

Office 365

Zapraszamy na wyjątkowy kurs Microsoft Office 365, który został przygotowany z myślą o osobach chcących zapoznać się z funkcjonalnościami oraz wersjami nowego pakietu Office. W kursie znajdziesz informacje na temat licencjonowania Office 365 oraz jego wersji, uruchomimy także wersję próbną pakietu Office i poznamy jego najważniejsze składniki. Poznasz różnice między aplikacjami natywnymi i webowymi a także dowiesz się jak korzystać z wirtualnej przestrzeni dyskowej OneDrive. W kursie wykorzystamy popularne aplikacje takie jak Word, Excel, Outlook oraz OneNote do stworzenia praktycznego scenariusza wydarzenia, do którego zaprosimy członków naszej rodziny. Ten kurs ma na celu pokazanie Ci nowości i ciekawostek, które znajdziesz w pakiecie Office 365 a także jego zalet w porównaniu do innych wersji popularnego Office'a. Zatem - do usłyszenia w pierwszej lekcji!

zobacz listę filmów >>

 

Office 365 dla firm w praktyce 

Obejrzyj kurs Basi Michalskiej - Specjalisty ds. Office 365 w polskim oddziale Microsoft, dzięki któremu dowiesz się jak usprawnić swoją codzienną pracę korzystając z usługi Office 365.

zobacz listę filmów >>

 

Office 365 Tips & Tricks

W Kursie Microsoft Office 365 Tips & Tricks znajdziesz omówienie ciekawych technik i skrótów, które możesz wykorzystać w popularnych aplikacjach takich jak Word, Power Point, Excel czy Outlook. To jednak nie wszystko - materiał zawiera także szereg porad i nowości związanych z potencjałem usługi OneDrive, dzięki czemu poznasz między innymi możliwości synchronizacji plików na różnych urządzeniach czy współdzielenia i edycji przez wiele osób równocześnie. Dowiesz się także jak działają nowe, ciekawe aplikacje od Microsoft jak Sway czy Office Lens dla urządzeń mobilnych.

zobacz listę filmów >>

 

Podstawy SharePoint

Usługa SharePoint może pełnić funkcję bezpiecznego miejsca do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji oraz uzyskiwania do nich dostępu z niemal każdego urządzenia. Do użycia tego programu wystarczy przeglądarka sieci Web. Dowiedz się więcej o usłudze oglądając cały kurs SharePoint.

zobacz listę filmów >>

 

SharePoint - odkryjmy go na nowo

Zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniu na temat wykorzystania platformy Microsoft SharePoint. Podczas kursu zostaje omówiona technologia Microsoft SharePoint 2013 od podstaw. Kurs przeznaczony jest w głównej mierze dla osób, które do tej pory nie miały styczności z tą technologią, bądź korzystają z niej w ograniczonej formie. Celem kursu jest zwiększenie świadomości i możliwości jakie posiada Microsoft SharePoint 2013. Jest to jeden z pierwszych kursów wprowadzających. Zaczynamy od poziomu 100. Osoby zainteresowane ugruntowaniem wiedzy podstawowej zapraszamy do zapoznania się z całością kursu i śledzenia kolejnych, które stopniowo będą zwiększały zakres i poziom przekazywanej wiedzy.

zobacz listę filmów >>

 

Outlook

Outlook to program, który służy do wysyłania i odbierania wiadomości e-mail oraz do zarządzania kalendarzem i kontaktami. Obejrzyj playlistę i dowiedz się jak efektywnie korzystać z tej usługi.

zobacz listę filmów >>

 

Outlook OWA

Rafał Madycki zaprasza na Kurs Outlook Web App (OWA). Dowiedz się, jak korzystać przez przeglądarkę z poczty Outlook, dostępnej w ramach usługi Office 365. W pierwszym odcinku dowiesz się, jak zalogować się na pocztę i poruszać po interfejsie użytkownika.

zobacz listę filmów >>